T-krekls vīriešiem ar V veida apkakli, pelēksNav pieejams

Līdz ar taviem ceļojumiem tev tajos līdz dodas tavas drēbes, citas dodas tikai vienā, citas divos, citas no tiem neatgriežas, bet ir tādi mīļi apģērbi, kas piedzīvojuši neskaitāmos ceļojumus un kļuvuši gluži par tādiem kā izticamiem un neaizvietojamiem ceļabiedriem. Tāpēc mēs esam izstrādājuši apģērbu sēriju CEĻOTĀJS. Tas ir apģērbs, kuram tu vari uzlikt "uzšuvi" ar tās valsts karodziņu, kurā tas ir bijis - uzliec uz krekla un ar parastu mājas gludekli piegludini, tas tur stāvēs 100 gadus priekš nākošajām paaudzēm un to ir izdarīt tik viegli cik izklausās.

CEĻOTĀJS būs labs veids, lai draugiem bez vārdiem parādītu un varbūt pat palielītos kādu jaunu un skaistu vietu esi apmeklējis.

Līdz ar kreklu tev sākumā komplektā līdzi nāks 3 valstu karodziņi pēc tavas izvēles, bet papildus karodziņus drīz varēsi pasūtīt šeit mūsu mājas lapā. Mums ir visu pasaules valstu karogi un arī pat tādu, kas vēl nav :))

P.S. Ja vēlies šo kreklu citā krāsā nekā pieejami mūsu mājas lapā, tad droši raksti mums un mēs mēģināsim tev to saorganizēt.

Šobrīd nav pieejami!
Mūsu ceļotāju krekli ir ĻOTI ierobežotā daudzumā, tāpēc līdz ar vasaras iestāšanos ceļotāju krekli nav pieejami. Tie drīz būt atkal pieejami, bet tos vari pasūtīt jau šobrīd, bet vienīgi piegādāsim vēlāk.

Cena: 19.95 EUR