Par mums

Tepat Latvijā jeb precīzāk Cēsīs, Gaujas Nacionālā parka sirdī un tikai nelielā attālumā no slavenās Kazu gravas top FIFI superlietas, kas padarīs tavu aktīvo atpūtu vēl foršāku un aizraujošāku. Tās ir lietas ar kurām tava atpūta pie dabas būs baudas pilna gan vienam pašam, gan ar ģimeni, gan arī draugu kompānijā.

Mums ir svarīgi, lai tūrisma produkti būtu lietojami un saprotami ne tikai profesionāļiem, bet arī iesācējiem kas tikai sper savus pirmos soļus plašajā aktīvās atpūtas pasaulē, tāpēc esam tos dizainējuši un radījuši pieejamus ikdienam ar ērtu un viegli saprotamu lietojamību, krāsainus un patīkamus. Esam tos radījuši tādus, kādus paši vēlamies to redzēt un lietot, tā lai mums būtu prieks un ar lielu lepnumu varētu tos piedāvāt arī citiem. Mūsu produkti IR mūsu lepnums.

RAŽOTS LATVIJĀ
Visi mūsu produkti sākas no augstākās klases materiāliem un izejvielām - vai tas būtu auduma rullis, kas pārtop skaistā šūpuļtīklā, kreklā, somiņa vai koka sprungulis, kurš pārtop teleskopiskajā ugunskura iesmā. Mūsu produkti netop kaut kur aiz trejdeviņām jūrām un kalniem, mēs VISU RAŽOJAM PAŠI mūsu modernajā un omulīgajā darbnīcā Cēsīs - dizainējam, šujam, griežam, testējam, pilnveidojam un vēlreiz dizainējam, šujam, griežam, lai kā izcils produkts tas nonāktu pie tevis vēl silts un garšīgs kā tikko cepti un no krāsns izņemti vecmāmiņas pirādziņi.

ŠŪPUĻTĪKLU (HAMMOKU) PIONIERI
Mūsu stāsts sākās ar šūpuļtīklu (hammoku) ražošanu daudzus gadus atpakaļ, kad bijām vieni no pirmajiem Eiropā, kas sāka tos ražot un piedāvāt. Atceramies kā reiz sensenos laikos, vēl pirms dinozauru un alu cilvēka ēras, stāstījām presē, kas ir hammoki un kā tos vispār lietot, un, ka reiz tie kļūs tikpat populāri kā teltis.
Šo daudzu gadu garumā esam smēlušies milzu pieredzi un pasaules gudrības, pilveidojuši produktus un darām to vēl aizvien izmantojot arvien jaunākus un modernākus materiālus. UN - produktu klāstam nākušas daudz jaunas un foršas FIFI superlietiņas.

MŪSU PRODUKTI RODAS DABĀ UN PIEDZĪVOJUMOS
Ikdienā mēs esam tūrisma un aktīvās atpūtas profesionāļi (Piedzivojumi.lv), kas dodas vietējos mežos un upēs, kuģo pāri okeāniem un kāpj pasaules augstākajos kalnos. Mūsu Piedzīvojumos top mūsu produktu idejas un mūsu Piedzīvojumos tiek testēti mūsu produkti, tāpēc saņemot to savās rokās tu jutīsi gan Gaujas dzestrumu, gan Bali saules maigumu, gan Ziemeļpola skarbumu. FIFI būs lieta ar ko sāksies tavi Piedzīvojumi, tie veidos tavas krāsainākās Piedzīvojumu atmiņas.
 
FIFI - IZKRĀSO SAVUS PIEDZĪVOJUMUS!