Piegāde & atgriešana

PIEGĀDE CĒSĪS
Tev ir iespējams saņemt savu sūtījumu pie mums Cēsīs bez maksas. Aptuvenais pasūtījuma izpildes laiks ir 1-2 dienas, bet īpaši vienojoties pasūtījumu ir iespējams saņemt arī tās pašas dienas laikā.

PIEGĀDE LATVIJĀ
Piegādāsim FIFI superlietiņas pie tevis bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniegs 45eur. Tas nozīmē, ka tādā gadījumā tev par piegādi nebūs jāmaksā ne centa. Ja pasūtījuma summa nepārsniegs 45eur, tad piegādes maksa būs 3eur. Piegādi veicam izmantojot Omniva pakomātus un Latvijas pasta pakalpojumus. Aptuvenais piegādes laiks ir 1-3 dienas.

PIEGĀDE BALTIJĀ
Piegādāsim FIFI superlietiņas pie tevis bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniegs 70eur. Tas nozīmē, ka tādā gadījumā tev par piegādi nebūs jāmaksā ne centa. Ja pasūtījuma summa nepārsniegs 70eur, tad piegādes maksa būs 6eur. Piegādi veicam izmantojot Omniva pakomātus un Latvijas pasta pakalpojumus. Aptuvenais piegādes laiks ir 2-4 dienas.

PIEGĀDE EIROPĀ
Piegādāsim FIFI superlietiņas pie tevis bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniegs 150eur. Tas nozīmē, ka tādā gadījumā tev par piegādi nebūs jāmaksā ne centa. Ja pasūtījuma summa nepārsniegs 150eur, tad piegādes maksa būs 15eur. Piegādi veicam izmantojot pasta pakalpojumus. Aptuvenais piegādes laiks ir 10-14 dienas.

PIEGĀDE PĀRĒJĀ PASAULĒ
Piegādāsim FIFI superlietiņas pie tevis bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniegs 200eur. Tas nozīmē, ka tādā gadījumā tev par piegādi nebūs jāmaksā ne centa. Ja pasūtījuma summa nepārsniegs 200eur, tad piegādes maksa būs 20eur. Piegādi veicam izmantojot pasta pakalpojumus. Aptuvenais piegādes laiks ir 10-14 dienas.

Ja sūtījums tiek sūtīts ārpus Eiropas Savienības robežām, tad visas muitas un nodokļu izmaksas sedz saņēmējs. Šo izmaksu lielums ir atkarīgs no saņēmēja valsts un atmuitošanas procesa.
* Piegādes laiks ir aptuvens un tas var mainīties atkarībā no piegādes pakalpojuma sniedzēja vai pasūtījumu daudzuma.

ATGRIEŠANA
Ja vēlies iegādāto preci atgriezt atpakaļ, tad to ir iespējams izdarīt 14 dienu laikā kopš piegādes datuma, ja nav redzamas lietošanas pazīmes un saglabāts orģinālais iepakojums ar visām birkām. Pirms atgriešanas vispirms sazinies ar mums, lai mēs vienotos par pasūtījuma atgriešanu. Sazināties ar mums vari izmantojot jebkuru no mūsu mājas lapā pieejamajiem sazināšanās kanāliem. Naudas atmaksa tiek veikta tikai par produktu un visas piegādes izmaksas sedz pircējs.